NAŠE SÍDLO

NAVŠTIVTE NAŠI KAMENNOU
VÝDEJNU V PRAZE

Po-Pá 9:00 – 17:00

LE PATIO GROUP s.r.o.
Pernerova 652/55
Praha – 8 – Karlín
186 00

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

FAQ

Ano, přesně tak. Čas od času však výrobce změní vzhled nebo materiál obalu a nemůžeme garantovat jaká verze se přesně dostane k vám. Nicméně děláme vše pro to, abyste dostali přesně to co si objednáte.

Tato funkce je možná pouze pro přihlášené zákazníky. Ti si mohou v pravém horním rohu přes „MŮJ ÚČET“ zobrazit historii objednávek.

Pokud je kupní smlouva uzavřena distančním způsobem (v internetovém obchodě), má spotřebitel právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy bez udání důvodů a to ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy spotřebitel nebo spotřebitelem určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezme zboží. Pro dodržení lhůty pro odstoupení od kupní smlouvy postačuje odeslat sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy a to před uplynutím příslušné lhůty.

V případě odstoupení je spotřebitel povinen doručit písemné oznámení o odstoupení Prodávajícímu a je povinen uvést, že odstupuje od kupní smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz – kupní ceny. Peníze je možné vrátit po předchozí dohodě s Prodávajícím též v hotovosti v sídle prodávajícího.

Bližší informace získáte na odkaze o Obchodních podmínkách

Naskladnění dočasně vyprodaného zboží ve většině případech netrvá déle než dva týdny. Snažíme se však držet zboží v dostatečném množství, aby se tato situace nestávala.

Zboží je možno zaslat do zahraničí – mimo území ČR po předchozí domluvě Prodávajícího a Kupujícího.

V tomto případě prosím kontaktujte naše telefonní oddělení na čísle: 224 819 022.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

DOTAZY A PŘIPOMÍNKY